Педагогічний склад школи

Список вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури.

№ з/п Прізвище, ім.‘я по-батькові Категорія Звання
1.      Мазуркевич Ольга Григорівна Спеціаліст
2.      Ткачук Галина Григорівна Вища Старший вчитель
3.      Мельник Марія Василівна Вища Вчитель-методист
4.      Гарієвська Зінаїда Володимирівна Вища Вчитель-методист
5.      Флінта Катерина Василівна Вища Старший вчитель
6.      Дашкевич Майя Вікторівна Вища Вчитель-методист
7.      Толмачова Галина Василівна Вища Вчитель-методист, Відмінник освіти
8.      Горєлова Галина Федорівна Вища Вчитель-методист, Відмінник освіти
9.      Басова Наталія Пантелеймонівна Вища Вчитель-методист
10.     Скорих Любов Михайлівна Перша

Список вчителів історії, правознавства, географії

№ з/п Прізвище, ім.‘я по-батькові Категорія Звання
1.      Грицюк Людмила Станіславівна Bища Вчитель-методист
2.      Мазур Віктор Миколайович Вища Вчитель-методист
3.      Дунай Ірина Володимирівна Вища Старший вчитель

Список вчителів математики, інформатики, фізики

№ з/п Прізвище, ім.‘я по-батькові Категорія Звання
1.      Кот Наталя Сергіївна Друга
2.      Кравець Оксана Іванівна Вища Старший вчитель
3.      Лазаркевич Лідія Сергіївна Вища Вчитель-методист, Відмінник освіти
4.      Шахрай Світлана Трохимівна Вища Вчитель-методист, Відмінник освіти
5.      Голота Ірина Петрівна Вища Старший вчитель
6.      Левицький Ярослав Васильович Перша Старший вчитель
7.      Попович Тамара Василівна Вища Вчитель-методист, Відмінник освіти
8.      Сендель Тетяна Іванівна Вища Вчитель-методист
 9.     Моцпан Лариса Анатоліївна Друга
10.     Храпак Ольга Олександрівна Спеціаліст

Список вчителів хімії, біології, основ здоров‘я

№ з/п Прізвище, ім.‘я по-батькові Категорія Звання
1.      Кіящук Алла Йосипівна Вища Вчитель-методист
2.      Максимчук Інна Анатоліївна Вища Вчитель-методист
3.      Соловей Галина Василівна Вища Вчитель-методист, Відмінник освіти
4.      Королюк Наталія Василівна Вища Старший вчитель
 5.         Кравчук Лілія Анатоліївна Вища Старший вчитель
6.     Ліщук Ніні Петрівна Друга

Список вчителів фізичної культури, предмету «Захист Вітчизни»

№ з/п Прізвище, ім.‘я по-батькові Категорія Звання
1.      Горенко Олексій Володимирович Вища Вчитель-методист
2.      Петров Олексій Сергійович Вища Старший вчитель
 3.     Рідкодубський Юрій Васильович Вища
4.  Флінта Микола Костянтинович Вища

Список вчителів музики, образотворчого мистецтва, праці

№ з/п Прізвище, ім.‘я по-батькові Категорія Звання
1.      Гнатюк Людмила Михайлівна Вища Вчитель-методист, Відмінник освіти
2.      Гайдук Світлана Вікторівна Спеціаліст
3.      Ліщук Ніна Петрівна Друга
4.      Рідкодубський Юрій Васильович Вища
 5.     Храпак Ольга Олександрівна Спеціаліст
  6.       Ільчик Олександр Михайлович Спеціаліст

Список вчителів іноземних мов

№ з/п Прізвище, ім.‘я по-батькові Категорія Звання
1.      Воронецька Наталя Петрівна Перша
2.      Гнатишко Марія Василівна Перша
3.      Растяпіна Ольга Михайлівна Вища Вчитель-методист
4.      Тястова Людмила Володимирівна Вища Старший вчитель
5.      Чекалова Людмила Василівна Вища Вчитель-методист
6.      Бредік Алла Василівна Вища
7.      Свириденко Олена Йосипівна Вища Старший вчитель
8.      Джуряк Лариса Юріївна Вища Вчитель-методист
9.      Кулакова Людмила Олександрівна Вища Вчитель-методист
10.  Лопатка Галина Анатоліївна Вища Вчитель-методист
11.  Купчишина Людмила Михайлівна Вища Вчитель-методист
12.  Безверхня Тетяна Олексіївна Вища Вчитель-методист
13.  Сендзюк Людмила Петрівна Вища Вчитель-методист
14.  Сковера-Дехтяренко Оксана Олександрівна Вища
15.  Марисик Галина Іванівна Вища
16.  Скорих Любов Михайлівна Перша
17.  Литвинова Ірина Михайлівна Вища
18.  Димінська Алла Олександрівна Вища Вчитель-методист
19.  Орловська Поліна В‘ячеславівна Вища Вчитель-методист
20.  Желіхівська Тетяна Миколаївна Вища
21.  Забавська Оксана Іванівна Перша
22.  Яківчук Андрій Анатолійович Друга
23.  Дзятко Алла Анатоліївна Вища Старший вчитель
24.  Асоян Наталія Іванівна Вища Старший вчитель
25.   Гура Катерина Вікторівна Друга

Список вчителів початкової ланки

№ з/п Прізвище, ім.‘я по-батькові Категорія Звання
1.      Леміжанська Галина Степанівна вища Вчитель-методист, Відмінник освіти
2.      Мехтієва Олена Анатоліївна Вища Вчитель-методист, Відмінник освіти
3.      Черватюк Тетяна Володимирівна Вища Вчитель-методист
4.      Біла Марина Леонідівна Вища Вчитель-методист
5.      Огороднік Галина Іванівна Вища Вчитель-методист
6.      Лосюк Галина Іванівна Вища Старший вчитель
7.      Бідула Людмила Михайлівна Вища Вчитель-методист, Відмінник освіти
8.      Морозова Алла Анатоліївна Вища Вчитель-методист
 9.        Шпак Олександра Георгіївна Вища Вчитель-методист, Відмінник освіти
10.  Кудрявцева Лариса Олександрівна Вища Вчитель-методист
11.  Петрушина Олександра Вікторівна Вища Старший вчитель
12.  Якубовська Лариса Іванівна Вища Вчитель-методист
13.  Бондар Олена Анатоліївна Вища Старший вчитель
14.  Гарієвська Тетяна Миколаївна Спеціаліст
 15.   Венгер Ірина Євгеніївна Друга